Konfiguracja transmisji na żywo przy użyciu darmowego oprogramowania B.U.T.T. Print

  • 0

Jeśli nie masz jeszcze całego wymaganego oprogramowania, pobierz i zainstaluj B.U.T.T.:
B.U.T.T. (Broadcast Using This Tool). 

Ta prosta aplikacja nie pozwala na tworzenie żadnych list odtwarzania, więc można jej używać do nadawania dźwięku z mikrofonu, wejścia liniowego, zewnętrznego miksera z innego oprogramowania.

1. Przed rozpoczęciem procesu konfiguracji zaloguj się do panelu Cast Centova i wybierz sekcję Quick Links.2. Znajdź szczegóły serwera ShoutCast / Icecast w obszarze
Live Source Connections:

Jeśli chcesz korzystać z AutoDJ i transmitować na żywo za pomocą BUTT, musisz utworzyć co najmniej jedno konto DJ w Panelu sterowania Centova Cast, wybierając opcję DJ w menu Panelu sterowania Centova Cast.
Uruchom ponownie serwer po dodaniu każdego konta DJ. Jednocześnie do serwera może być podłączony tylko jeden DJ. Jeśli nie korzystasz z funkcji AutoDJ lub masz serwer bez AutoDJ, możesz pominąć ten pierwszy krok.

3. Otwórz oprogramowanie B.U.T.T i wybierz Settings

4. Powinieneś być w stanie wyświetlić stronę Ustawienia, jak pokazano poniżej, wybierz ADD Server5. Otwórz panel Cast Cantova, aby skopiować ustawienia enkodera do BUTT, jak pokazano poniżej:

Nawet jeśli korzystasz z serwera SHOUTcast V2, zalecamy połączenie w trybie Shoutcast v1:

Wybierz urządzenie audio i dostosuj szybkość transmisji i upewnij się, że nie przekracza ona maksymalnej szybkości transmisji dla serwera: 
8. Upewnij się, że wskaźniki poziomu dźwięku rosną i maleją, co oznacza, że ​​jesteś gotowy do nadawania

9. Naciśnij przycisk odtwarzania, a jeśli połączenie z serwerem zakończy się powodzeniem, powinien zostać wyświetlony komunikat Nawiązane połączenie, a stan bezczynności zmieni się na czas przesyłania strumieniowego


Was this answer helpful?

« Back